Maj 23 2015 15:21:08
GłównaKontakt

Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie
DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU W KOBYLINIE

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci (przyjętych na rok szkolny 2015/2016) na dni adaptacyjne, które odbędą się  w Przedszkolu w Kobylinie dniach:

15 – 18 czerwca 2015 r.

Program dni adaptacyjnych:

15 czerwca (poniedziałek) – godz. 13.30 spotkanie z samymi rodzicami,  podanie informacji o organizacji pracy przedszkola, opłaty za przedszkole, itp.

16 czerwca (wtorek) – godz. 13.00 – 14.00 – spotkanie z dziećmi i ich opiekunami – poznanie nauczycielek i personelu, zwiedzenie przedszkola, zabawy w salach.

17 czerwca (środa) – godz. 13.00 – 14.00 - spotkanie z dziećmi i ich opiekunami, zabawy w salach i na placu zabaw.

18 czerwca (czwartek) – godz. 13.00 – 14.00 - spotkanie z dziećmi i ich opiekunami, zabawy w salach i na placu zabaw.

Prosimy, aby dzieci oraz Rodzice przynieśli  ze sobą obuwie zmienne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z OPIEKUNEM

admin dnia maj 22 2015
Drukuj
Wycieczka do biblioteki

W dniu 8 maja 2015r. dzieci z oddziałów: Motyli, Biedroneczek, Misiaków i Kubusiów odwiedziły Bibliotekę Miejską w Kobylinie. Natomiast dzieci z oddziału: Smerfów i Krasnali tego samego dnia odwiedziły Bibliotekę mieszczącą się przy Gimnazjum w Kobylinie. Przedszkolaki złożyły pracownikom Biblioteki życzenia z okazji Dni Bibliotek i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

admin dnia maj 22 2015
Czytaj więcej · 3 czytań ·Drukuj
Bezpieczny Przedszkolak

6 maja 2015 r. w ramach akcji „Bezpieczny Przedszkolak”, Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka odwiedził Przedszkole w Kobylinie. W spotkaniu brały udział dzieci z oddziału Misiaków i Kubusiów. W czasie spotkania Pan Starosta przekazał na rzecz przedszkola kamizelki odblaskowe. W spotkaniu uczestniczył też starszy aspirant Michał Skupin, który wygłosił pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze  oraz roli elementów odblaskowych w poprawie bezpieczeństwa.

admin dnia maj 22 2015
Czytaj więcej · 4 czytań ·Drukuj
Eliminacje powiatowe Festiwalu Przedszkolaków w Czerwonaku

Dnia 29 kwietnia 2015 r. odbyły się w Krotoszynie eliminacje powiatowe XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - Czerwonak 2015. Do eliminacji zostało zgłoszonych  się 21  dzieci. W wyniku przesłuchań konkursowych jurorzy nagrodzili pięcioro wykonawców i tak:

admin dnia maj 22 2015
Czytaj więcej · 3 czytań ·Drukuj
II Przegląd Teatralny o Tematyce Religijnej

Dnia 31 marca 2015r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział  II Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej w Krotoszynie organizowanym przez Przedszkole "Słoneczko". Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny na podstawie wierszy Beaty Kołodziej pt.: "Kolorowe Anioły". W przeglądzie brało udział 5 placówek przedszkolnych przedstawiając różnego rodzaju scenki. Nasze przedstawienie bardzo się podobało i zostało wysoko ocenione przez jury. Wszystkie dzieci otrzymały bajki, płytę CD, puzzle oraz dyplom.

(Zespół ds./ promocji Przedszkola w Kobylinie)

Zdjęcia dostępne w dziale "GALERIA" lub tutaj! 

admin dnia kwiecień 27 2015
Drukuj
Śniadanie wielkanocne w przedszkolu

Dnia 30 marca br. każda grupa urządziła na swojej sali uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie stołu, wcześniej przyniosły z domu koszyczki, z nadzieją, że zajączek coś w nich zostawi. Dzieci odświętnie ubrane zasiadły do stołu nakrytego białym obrusem na którym znalazły się stroiki oraz akcenty świąteczne. Panie kucharki przygotowały tradycyjne śniadanie wielkanocne z jajkiem, sałatką jarzynową, białą kiełbaską oraz świątecznymi wypiekami: baby, mazurki.

admin dnia kwiecień 27 2015
Czytaj więcej · 39 czytań ·Drukuj
Z wizytą w gabinecie ''Studio Urody''

Dnia 23 marca 2015r. dzieci z grupy II ,,Smerfy” odwiedziły salon kosmetyczny,, Studio Urody” i gabinet rehabilitacyjny państwa Szczepaniaków - rodziców naszego przedszkolaka Iwa.  Maluchy miały okazję poznać pracę kosmetyczki oraz rehabilitanta.  Pani kosmetyczka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała wyposażenie salonu i  przybory  kosmetyczne. Chętnym dziewczynkom pomalowała paznokcie. Pan rehabilitant wypowiadał się na temat masażu, zaprezentował swój specjalistyczny sprzęt i proste ćwiczenia dla maluchów. Nasze pociechy były bardzo zadowolone z wycieczki. 

Zdjęcia dostępne w dziale "GALERIA" lub tutaj!


admin dnia kwiecień 27 2015
Drukuj
Arkusz obserwacji
* Dziecko 3-letnie - Arkusz
* Dziecko 4-letnie - Arkusz
* Dziecko 5-letnie - Arkusz
* Dziecko 6-letnie - Arkusz
Galeria - migawki
TOP
RSS