Luty 11 2016 13:54:23
GłównaKontakt

Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie
Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2016/2017
admin dnia styczeń 28 2016
Drukuj
Karnawał

Karnawał to czas wspólnych zabaw i tańców. W rytmach muzyki rozpoczęliśmy drugie półrocze. W dniach 02 – 03 lutego 2016 roku w naszym przedszkolu odbywały się bale przebierańców. Można było spotkać tu księżniczki, rycerzy, policjantów, wróżki, supermanów. Nie zabrakło też kotów, myszek, aniołków i wiele innych postaci z bajek. Przedszkolaki tańczyły w kółku, w parach,  z paniami, które nie szczędziły sił, by zabawa była udana. Uśmiechy na twarzach wychowanków świadczyły, że impreza była wspaniała. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów. Naszym Milusińskim również dziękujemy za  to, że tak pięknie się bawili. Szkoda tylko, że tak szybko się skończyło. Z niecierpliwością wszyscy czekamy na kolejny bal w przyszłym roku.

Dzieci młodsze - zdjęcia tutaj!

Dzieci starsze - zdjęcia tutaj!

admin dnia luty 10 2016
Drukuj
O radosnej nowinie Wam opowiemy !

Dnia 12.01.2016 o godz. 17.00 w naszym przedszkolu grupa VI „KRASNALI” pod opieką Pani Doroty Jackowskiej zaprezentowała swoim najbliższym świetnie przygotowany program artystyczny Jasełek pt. „O Radosnej nowinie Wam opowiemy”. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Każde z dzieci brało czynny udział w przedstawieniu, odtwarzając starannie swoją rolę. Na scenie pojawili się tradycyjnie: Józef, Maryja, pastuszkowie, Trzej Królowie, anioły, a także postacie z bajek: Czerwony Kapturek , Jaś i Małgosia, Krasnal, Czarownica, Wróżka, Calineczka, a nawet Królowa Śniegu.  „Krasnale” występowały w strojach odpowiednio przygotowanych do odgrywanych ról.

admin dnia styczeń 25 2016
Czytaj więcej · 26 czytań ·Drukuj
Informacja dla rodziców !

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka  odbędzie się w następujących terminach:

w oddziale I - w dniu 9 lutego br. tj. wtorek  o godz. 11.45

w oddziale II - w dniu 9 lutego br. tj. wtorek o godz. 11.45

w oddziale III - w dniu 12 lutego br. tj. piątek o godz. 11.30

w oddziale IV - w dniu 11 lutego br. tj. czwartek o godz. 11.30

w oddziale V - w dniu 11 lutego br. tj. czwartek o godz. 11.30

w oddziale VI - w dniu 12 lutego br. tj. piątek o godz. 11.30

 w oddziale VII - w dniu 12 lutego br. tj. piątek o godz. 11.45

 

Balik karnawałowy dla dzieci z oddziałów:  I, II, III i IV odbędzie  się 2 lutego br., a  dla dzieci z oddziałów:  V, VI i VII  odbędzie  się 3 lutego br.

admin dnia styczeń 15 2016
Drukuj
Wigilia

Tradycją w naszym przedszkolu jest wspólna wigilia. 22 grudnia 2015 roku wszystkie dzieci wraz z całym personelem przedszkola spotkały się na holu, by tam wspólnie usiąść do pięknie nakrytych stołów. Wszyscy składali sobie ciepłe życzenia radości, spokoju, wspaniałych, rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Łamanie się opłatkiem, radosne kolędowanie wypełniły to spotkanie. Wreszcie nadszedł czas by zjeść wigilijny, uroczysty obiad. Na stole znalazły się tradycyjne, postne potrawy. Uwieńczeniem tego pięknego dnia było spotkanie z Gwiazdorem, który był bardzo łaskawy i dla wszystkich dzieci przyniósł prezenty.

admin dnia styczeń 08 2016
Czytaj więcej · 43 czytań ·Drukuj
Jasełka

Okres Bożego Narodzenia to niezwykły, wyjątkowy czas pełen ciepła i radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Zgodnie z tradycją naszego przedszkola dzieci z najstarszej grupy  przygotowują Jasełka wprowadzając nas w ten magiczny czas.

W bieżącym roku szkolnym w dniu 21.12.2015r. pod okiem pani Doroty Jackowskiej dzieci z oddziału VI zaprezentowały Jasełka pt. „O radosnej nowinie wam opowiemy”. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja, kolędy. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z wielkim przejęciem odtwarzali role, prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i  wokalne.

admin dnia styczeń 08 2016
Czytaj więcej · 31 czytań ·Drukuj
Nowe zdjęcia w galerii

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

  • Świąteczen spotkanie z Bzikiem i Tolą
  • Przygotowania do Świąt
  • Jasełka
  • Wigilia
admin dnia styczeń 04 2016
Drukuj
Rekrutacja
Arkusz obserwacji
* Dziecko 3-letnie - Arkusz
* Dziecko 4-letnie - Arkusz
* Dziecko 5-letnie - Arkusz
* Dziecko 6-letnie - Arkusz
Galeria - migawki
TOP
RSS