Statystyki

stat4u

Książki naszych marzeń

Narodowy Program

Lepsza Szkoła

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

Ogłoszenie o przeprowadzanym ''Rozeznaniu cenowym'' - anulowaneDrukuj

Z A W I A D O M I E N I E

 

Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie zawiadamia o anulowaniu rozeznania cenowego na:

zakup wykładziny ochronnej PCV do hali sportowej

Dzień JabłkaDrukuj

Dzień Jabłka

W dniu 19 października w naszej szkole odbył się już kolejny raz „Dzień Jabłka”. Głównym celem tego dnia było zachęcanie dzieci do spożywania owoców i warzyw pod różnymi postaciami z powodu ich walorów zdrowotnych i odżywczych oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Wczesnym rankiem, kiedy w szkole panuje jeszcze spokój tego po korytarzach unosił się zapach jabłek, cynamonu, warzyw i innych owoców. Uczniowie klas IV – VI wraz z wychowawcami i rodzicami – przygotowywali już swoje stoiska, robiąc dekoracje i eksponując owocowo – warzywne potrawy.

Spotkanie z kombatantemDrukuj

Spotkanie z kombatantem

W dniu 5 października tego roku uczniowie klasy IIIb i IIId uczestniczyli w spotkaniu z kombatantem, uczestnikiem II wojny światowej - p. Zenonem Świderskim, który z przyjemnością przyjął zaproszenie. Była to "żywa" lekcja historii, gdzie zaproszony Gość ze szczegółami opowiedział swoje wojenne losy. Uczniowie  w skupieniu słuchali, zadając też pytania związane z wojną i nie tylko. Na koniec spotkania uczniowie zaśpiewali patriotyczną piosenkę i wręczyli zaproszonemu Panu kwiaty będące wyrazem wdzięczności za poświęcony czas. Wszyscy zrobili sobie z Panem Świderskim pamiątkowe zdjęcie.

Informacja dla rodziców !Drukuj

Rada Rodziców zdecydowała, że dzieci w bieżącym roku szkolnym ubezpieczone

zostaną od następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie  AXA Towarzystwo Ubezpieczeń

i Reasekuracji S.A.

V TURNIEJ KARATE DZIECI I MŁODZIEŻYDrukuj

V TURNIEJ KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY

W dniu 01.10.2016 w hali środowiskowo-sportowej w Kobylinie odbył się V Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kobylina.

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy UKEMI. W turnieju wzięło udział 160 zawodników z 18 klubów karate województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego. Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Kobylina Bernard Jasiński, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej Wiesław Lisiak, Dyrektor Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie Mariola Wojciechowska.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani dyrektor Zespołu Szkół. Zawody przebiegały bardzo sprawnie pod przewodnictwem sędziego głównego pana Jarosława Adamskiego.

2,237,895 unikalnych wizyt