Statystyki

stat4u

UKEMI Zaprasza

Narodowy Program

Lepsza Szkoła

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

Rozeznanie cenowe na zakup i dostawę art. spożywczychDrukuj

Ogłoszenie o przeprowadzanym „Rozeznaniu cenowym”

z dnia 20.11.2015 roku

 

Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole

ul. 3-go Maja 9 63-740 Kobylin

tel. 65-548-24-32

CZYTAJ WIĘCEJ !

Szkolny Konkurs Piosenki ObcojęzycznejDrukuj

Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 20 listopada 2015 odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I – VI. Zaprezentowali oni piosenki w językach angielskim i niemieckim. 

Worek medali w sumoDrukuj

Worek medali w sumo

W połowie listopada nowa hala widowiskowo - sportowa w Krotoszynie otworzyła swoje podwoje dla młodych adeptów sumo. W dniu 14.11.2015 zorganizowano w niej II Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sumo. Głównym organizatorem turnieju był Polski Związek Zapaśniczy oraz Towarzystwo Atletyczne Rozum.

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu krotoszyńskiego walczyli w 50 kategoriach wagowych. W zawodach wystartowało 300-u zawodników obojga płci z 10-u szkół podstawowych i gimnazjalnych.

XII PLENER MALARSKI: Bielice - gdzieś na końcu świata...Drukuj

XII PLENER MALARSKI: Bielice - gdzieś na końcu świata...

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań plastycznych poprzez uczestnictwo w zajęciach nauki rysunku i malarstwa prowadzonych w ramach koła plastycznego. Podsumowaniem całorocznej pracy jest udział młodych pasjonatów sztuk plastycznych w plenerze malarskim. Po raz dwunasty, w czerwcu 2015, plener odbył się w Bielicach - w małej sudeckiej wsi w Kotlinie Kłodzkiej na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. Cisza i niczym nie skażona przyroda a także  specyficzny mikroklimat górnego biegu strumienia Białej Lądeckiej, przyciągają do tego urokliwego miejsca zarówno turystów jak i miłośników wyzwań twórczych.

Zebranie z rodzicamiDrukuj

Szkoła News

24 listopada (wtorek) o godz. 17:00

odbędzie się Spotkanie z Rodzicami !

 

O godz. 18:00 zapraszamy członków

Rady Rodziców Szkoły na spotkanie

do sali nr 12 !

1,754,515 unikalnych wizyt