Statystyki

stat4u

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

Dzień Edukacji NarodowejDrukuj

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku, w dniu 14 października, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Ta szczególna uroczystość to święto wszystkich pracowników oświaty, gdyż na sukces każdego ucznia i wychowanka składa się trud wielu ludzi.

Przewodnicząca Uczniowskiego Samorządu Szkolnego Dominika Duda – powitała zebranych gości i poprosiła o zabranie głosu przewodniczącą Rady Rodziców – panią Darię Dudę. Po jej przemówieniu i wręczeniu kwiatów na ręce pań Dyrektor rozpoczęła się część artystyczna. 

Święto Jabłka w klasach I - IIIDrukuj

Święto Jabłka w klasach I - III

"Święto jabłka" - był to jeden z wielu atrakcyjnych dni w naszej szkole. Celem tego święta było zachęcenie dzieci do promowania zdrowego stylu odżywiania, utrwalenie wiadomości na temat jabłek oraz dostarczenie dzieciom radości ze wspólnej zabawy. Dzieci do tego dnia przygotowywały się już wcześniej. Każda klasa wykonała drzewo owocowe (klasy I- jabłonie, klasy II- grusze, klasy III- śliwy), które zostały zawieszone na szkolnych gazetkach.

Konkurs z okazji Dnia NauczycielaDrukuj

Konkurs z okazji Dnia Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela nauczyciele naszej szkoły przygotowali dla uczniów z klas IV – VI konkurs „I wyrośli z nas nauczyciele!”

Od 6 października w holu szkoły zamieszczone zostaną zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa. Waszym zadaniem drodzy uczniowie jest dopasować nauczyciela do zdjęcia. Będzie można to zrobić na specjalnym formularzu dostępnym w bibliotece szkolnej i u p. Lidki Rękosiewicz.

Życzymy powodzenia!

Nauczyciele

Światowy Dzień ZwierzątDrukuj

Światowy Dzień Zwierząt

Na całym świecie 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Święto to ustanowiono w 1931 roku. Celem święta jest zwrócenie uwagi na los bezdomnych zwierząt, znęcanie się nad zwierzętami, warunki bytowe w schroniskach. Miłośnicy zwierząt przypominają tego dnia o tym, że każdemu zwierzęciu należy się opieka i szacunek.

Oszczędzanie się opłacaDrukuj

Oszczędzanie się opłaca

1 października 2014r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel pod hasłem "Oszczędzanie się opłaca" przygotowany przez Szkolną Kasę Oszczędności. Głównym celem imprezy było propagowanie idei oszczędzania. W apelu uczestniczyli uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami, pani dyrektor Emanuela Czwojdzińska oraz dyrektor oddziału Banku Spółdzielczego w Kobylinie pan Mateusz Sójka.

1,293,377 unikalnych wizyt