Statystyki

stat4u

Książki naszych marzeń

Narodowy Program

Lepsza Szkoła

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

Popisz się talentem !Drukuj

(kliknij aby powiększyć)

Życzenia Wielkanocne !Drukuj

Wielkanocne stoły w Szkole PodstawowejDrukuj

Wielkanocne stoły w Szkole Podstawowej

W środę 12 kwietnia uczniów z klas I-III odwiedził już tradycyjnie ,,zajączek wielkanocny”, na którego dzieci czekały z niecierpliwością już od kilku dni. Ta pluszowa maskotka sprawiła wszystkim wiele radości.  Zajączek wypełnił słodyczami wcześniej przygotowane koszyczki i pozował do zdjęć  w świątecznej scenerii holu. W klasach IV-VI uczniowie wraz z rodzicami przygotowali ,,wielkanocne stoły”. Wszystkie wyglądały imponująco. Odbyła się prezentacja i wybór najpiękniejszego stołu wielkanocnego. Stoły oceniali sami uczniowie. Po wysłuchaniu krótkiej audycji na temat wielkanocnych tradycji, przyszedł czas na degustację przygotowanych pyszności czyli na wspólne, klasowe, świąteczne śniadanie.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie słodkich upominków dla dzieci oraz rodzicom za wielkie zaangażowanie  i pomoc w przygotowaniu stołów wielkanocnych.

Mariola Wojciechowska

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

A w szkole wiosennie jest już i świątecznieDrukuj

A w szkole wiosennie jest już i świątecznie

 

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

Światowy Dzień ZdrowiaDrukuj

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to ważna data w naszym szkolnym kalendarzu, ponieważ ważne jest dla nas zdrowie. Właśnie w tym dniu na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Tegoroczne hasło brzmi „Depresja – porozmawiajmy o niej”

I rozmawialiśmy, ale niekoniecznie wyczerpująco na temat samej choroby, ale raczej o tym jak jej uniknąć.

 

2,540,813 unikalnych wizyt