Statystyki

stat4u

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

Święto Jabłka w klasach I - IIIDrukuj

Święto Jabłka w klasach I - III

"Święto jabłka" - był to jeden z wielu atrakcyjnych dni w naszej szkole. Celem tego święta było zachęcenie dzieci do promowania zdrowego stylu odżywiania, utrwalenie wiadomości na temat jabłek oraz dostarczenie dzieciom radości ze wspólnej zabawy. Dzieci do tego dnia przygotowywały się już wcześniej. Każda klasa wykonała drzewo owocowe (klasy I- jabłonie, klasy II- grusze, klasy III- śliwy), które zostały zawieszone na szkolnych gazetkach.

Konkurs z okazji Dnia NauczycielaDrukuj

Konkurs z okazji Dnia Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela nauczyciele naszej szkoły przygotowali dla uczniów z klas IV – VI konkurs „I wyrośli z nas nauczyciele!”

Od 6 października w holu szkoły zamieszczone zostaną zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa. Waszym zadaniem drodzy uczniowie jest dopasować nauczyciela do zdjęcia. Będzie można to zrobić na specjalnym formularzu dostępnym w bibliotece szkolnej i u p. Lidki Rękosiewicz.

Życzymy powodzenia!

Nauczyciele

Światowy Dzień ZwierzątDrukuj

Światowy Dzień Zwierząt

Na całym świecie 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Święto to ustanowiono w 1931 roku. Celem święta jest zwrócenie uwagi na los bezdomnych zwierząt, znęcanie się nad zwierzętami, warunki bytowe w schroniskach. Miłośnicy zwierząt przypominają tego dnia o tym, że każdemu zwierzęciu należy się opieka i szacunek.

Oszczędzanie się opłacaDrukuj

Oszczędzanie się opłaca

1 października 2014r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel pod hasłem "Oszczędzanie się opłaca" przygotowany przez Szkolną Kasę Oszczędności. Głównym celem imprezy było propagowanie idei oszczędzania. W apelu uczestniczyli uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami, pani dyrektor Emanuela Czwojdzińska oraz dyrektor oddziału Banku Spółdzielczego w Kobylinie pan Mateusz Sójka.

"Bezpieczna droga do szkoły"Drukuj

"Bezpieczna droga do szkoły"

Dnia 25 września 2013r. odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas pierwszych z policjantem. Na spotkaniu obecna też była p. Sylwia Wachowiak – Inspektor ds. Oświaty. Prelekcja ta odbyła się w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Program ten realizowany jest przez Starostwo Powiatowe, urzędy miejskie i gminne oraz Komendę Powiatową Policji. Celem spotkania był omówienie kwestii dotyczącej bezpieczeństwa w szkole jak i poza nią.

Nasz gość – dzielnicowy Tomasz Lesiński podczas prelekcji przypomniał nam zasady właściwego poruszania się po drodze do i ze szkoły. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał upominek w postaci światełka odblaskowego oraz planu lekcji z zasadami poruszania się po drogach.

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

1,289,533 unikalnych wizyt