Statystyki

stat4u

Książki naszych marzeń

Narodowy Program

Lepsza Szkoła

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

Rekrutacja do szkół na rok szkolny 2016/2017Drukuj

Szkoła News

Kot PocztowyDrukuj

Kot Pocztowy

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota, święto obchodzone w Polsce od 2006 roku. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów z klas I i II do udziału w konkursie plastycznym „Kot Pocztowy”

WROCŁAW - KLOCKI LEGODrukuj

Szkoła News

Zimowa aura towarzyszyła uczestnikom wyjazdu do Wrocławia w czasie minionych ferii. Celem wycieczki była wizyta na Stadionie Wrocław, gdzie odbywała się wystawa klocków LEGO. Uczniowie z klas I-III mieli możliwość obejrzeć największe w Polsce budowle, które przedstawiały architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne, znane sceny z filmów oraz bajek. Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających niemal 100 makiet. 

Bal karnawałowyDrukuj

Szkoła News

„W karnawale, w karnawale wybieramy się na bale …” Karnawał to okres hucznych zabaw. Uczestnicy balów karnawałowych zakładają często różne stroje i maski, aby uatrakcyjnić zabawę. Uczniowie klasy III a również wcielili się w różne postacie i spotkali na klasowym balu przebierańców w czasie ferii zimowych. 

Zbieramy zużyte baterieDrukuj

Zbieramy zużyte baterie

Kolejna już XVI edycja konkursu pod hasłem  za nami. Jak co roku Związek Gmin Zlewni Górnej Baryczy przy współpracy z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Krotoszynie zorganizował dla szkół i przedszkoli konkurs na zbiórkę zużytych baterii. Łącznie nasza szkoła zebrała 19163 sztuk baterii i dało to V miejsce w kategorii ilość baterii ogółem. Jako nagrodę placówka otrzymała do wykorzystania bon o wartości  300 zł. Chciałabym podziękować - dodaje opiekun konkursu Monika Namysł- wszystkim uczniom i rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomoc w zbieraniu baterii.

Wyniki szkolnego konkursu „Zbieramy zużyte baterie”:

I miejsce – klasa Ia  (4268 sztuk baterii)

II miejsce – klasa Id  (2068 sztuk baterii)

III miejsce – klasa IId   (1793 sztuk baterii). 

Opiekun konkursu M. Namysł

 

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!  

1,867,382 unikalnych wizyt