Statystyki

stat4u

Książki naszych marzeń

Narodowy Program

Lepsza Szkoła

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

BIELICE 2017 - GDZIEŚ NA KOŃCU ŚWIATADrukuj

BIELICE 2017 - GDZIEŚ NA KOŃCU ŚWIATA

Uczniowie naszej szkoły zainteresowani własnym rozwojem w zakresie podejmowania wyzwań twórczych, mogą realizować swoje pasje na zajęciach kółka plastycznego. W ramach podsumowania całorocznej pracy związanej z poszerzaniem wiedzy i umiejętności plastycznych, uczestniczyli w XIV plenerze malarskim BIELICE 2017. Grupa 18 uczniów z klas V i VI w czasie zajęć plenerowych poszukiwała inspiracji i pomysłów pozwalających na kreację szeroko rozumianej sztuki. Tajemniczość Bielic, bliskość lasu, panorama łąk i cudowne górskie widoki, sprzyjały intensywnej pracy twórczej. Plenerowe efekty działań zaprezentowane zostały wystawie zorganizowanej w holu szkoły.

KOLĘDNICY MISYJNI DZIECIOM W SYRII I W LIBANIEDrukuj

KOLĘDNICY MISYJNI DZIECIOM W SYRII I W LIBANIE

W tym roku po raz piąty wziąłem udział w akcji kolędników misyjnych. Tegoroczne ofiary przeznaczone zostały na pomoc dzieciom w Syrii i Libanie. Tym razem miałem rolę króla, który pomimo dalekiej drogi jaką pokonał, aby znaleźć Mesjasza bardzo doceniał możliwość oddania pokłonu Dzieciątku Bożemu.  Chodziliśmy od domu do domu opowiadając ludziom o cierpieniach syryjskich dzieci. Kolędowaliśmy w Kobylinie, Starym Kobylinie i Długołęce. Sprawiało nam to wielką satysfakcję. Pomimo wielu trudów, wszyscy cieszyli się, że możemy wspierać tych,  którzy na skutek wojny nie mają dachu nad głową i muszą uciekać do sąsiednich krajów. 

Informacja dla Rodziców!Drukuj

Szkoła News

W czwartek, 11 stycznia jest możliwość skorzystania

z pomocy pracowników

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie.

Dyżur od godz. 17:00 w gabinecie pedagoga szkolnego.

Już Święta ...Drukuj

Już Święta ...

 

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

Jasełka - Boże Narodzenie 2017Drukuj

Jasełka - Boże Narodzenie 2017

Jasełka od wielu lat wpisane są do kalendarza uroczystości organizowanych w naszej szkole. W tym roku tego zadania podjęli się uczniowie klasy 4b wraz z opiekunami. Przedstawienie miało za zadanie zintegrować środowisko szkolne, wprowadzając nastrój świąteczny oraz pokazując umiejętność prezentowania swoich zdolności aktorskich przed widownią. Jasełkowa pantonima ukazywała historię zbawienia począwszy od grzechu pierworodnego poprzez Zwiastowanie aż do Cudownych Narodzin. Ilustracja muzyczna pomogła wyrazić cały ogrom emocji i przeżyć związanych z tymi wydarzeniami. Charakteryzacja, stroje oraz rekwizyty  dopełniły obrazu i przyczyniły się znacznie do wzmocnienia wrażeń estetycznych.

3,061,224 unikalnych wizyt